18 Mayıs
#11989106

Ziraat Bankası Bana Kredi Kartı Çıkarmıyor!

Ziraat Bankası'na son yaptığım kredi kartı başvurusu da kabul edilmedi. 17 yıldır bu bankanın müşterisiyim. 17 yıldır yaptığım kredi kartı başvuruları hiçbiri kabul edilmedi. Son ret gerekçesi olarak düzenli geliri gerekçe göstermişler. 13 yıldır sabit aynı işyerinde hiç boşluk vermeden çalışıyorum, maaşım 6000 TL bu nasıl gerekçe? 17 yılda 7 bankadan 13 kredi kartı aldım ama Ziraat Bankası'ndan tek bir kredi kartı alamadım. Hazır mail gönderip saçma bir gerekçe ile kapatıyorlar konuyu. 6000 TL maaş alan birine vermiyorsanız kime veriyorsunuz kredi kartlarını.

Halis Halis 832 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Mayıs

  18.05.2019 tarihli bildiriminiz Bankamıza ulaşmış olup, 5083_BYS19086375 referans numarası ile kayıt altına alınmıştır. Bankamız ürün ve hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. Bankacılık hizmetlerimiz hakkında 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz 0850 220 00 00 numaralı Müşteri İletişim Merkezi'mizi arayabilirsiniz. Bu mesaja cevap vermek isterseniz http://www.ziraatbank.com.tr 'İletişim' sayfasını kullanabilirsiniz.

 • Halis27 Mayıs

  Ziraat Bankası'ndan kes yapıştır cevaplar almaktan sıkıldım. Banka battı bizim mi haberimiz yok? Askeri ücretli çalışanlara dahi kredi kartı veren banka, 5500 maas alan, icra takibi vs. Olmayan bana vermiyor. VR gerekçeleri saçma sapan. Kes yapıştır cevap. Bu durumu bu bankayı denetleyen kuruma ileteceğim belki Ziraat Bankası'nın vermediği cevabi onlar verir. Ne de olsa kontrol mekanizması BDDK.

 • Halis18 Mayıs

  Ziraat Bankası'ndan sonra vakifbanka başvuru yaptım. Bugün itibari ile 3000 TL limitle kredi kartım teslim edildi. Hem de hiç şubeye gitmeden online olarak gönderdim evrakları. Maas bordsoru, ssk dokumu vs... Ziraatbank ta devlet bankası sözde. Bu ülkenin vatandaşına hizmet vermiyorsanız kime hizmet veriyorsunuz siz. VakıfBank'tan müşterisi olmadığım halde kredi kartı aldım. 5 gün içinde onaylandı, basıldı, teslim edildi. Ziraat Bankası'ndan 17 yildir alamadım müşterisi olmama rağmen.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Mayıs

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları