04 Şubat 2014 #2274368

Ziraat Bankası ATM'si Paramı Yuttu!

26.10.2013 18:51--19:05 saatleri arasından para yatırma işleminde 140 lira paramı atm alıkoydu. Alıkonulma işlemi gerçekleştiği an direk telefonumdan müşteri temsilcisine bağlandım ve mağduriyetimi bildirdim. Ziraat Bankası müşteri temsilci bana alıkonulma işleminin gerçekleştiğini ve paramı işlem yaptığım bankanın alacağımı söyledi.


Bankaya paramı almaya gittiğim gün paramı alamadım. Bankada çalışan ve müdür böyle bir paranın atm' de olmadığını ve atm'de fazlalaşan bir paranın olmadığını bildirdi bana.Buda yetmezmiş gibi Suruç şubesi Ziraat Bankası çalışanı tarafından hakarete uğradım. Daha sonra Ziraat Bankası genel merkezine yaptığım şikayetimde olumsuz sonuçlandı.

Ahmet 94 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön