22 Ocak 2014 #2249941

Ziraat Bankası ATM'leri Ünite Hatası Veriyor!

Ziraat Bankası İskitler şubesine her zamanki gibi vergi ve SSK borcumu ödemek için gittim sıra alıp bekledim. Sıra geldiğinde görevli işleminizi ATM'den yapacaksanız dedi neden uyarı yazısı yazılmıyor insanlar bekletiliyor zamandan çalınıyor. İkinci kabus ATM'de başladı. Ünite hatası diye bir şey yazıyor işlem yapılmıyor. Ardından akşam Demetevler şubesine gittim orada da aynı ünite hatası böyle şey olmaz.


Oradaki gişe görevlileri ne işe yarıyor onu ATM'den bunu ATM'den yapın yapabilen var yapamayan var bilmiyorum diyen bir vatandaşa bilen birine yaptır diyorlar yardımcı olmak falanda yok. Şubedeki memurların yerine ATM koyun ama fazla sayıda olsun birde ünite hatası vermesin.

Mehmet 516 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Haziran 2014

    konu ile ilgili bana bilgi verilmedi

  • Mehmet29 Ocak 2014

    hala bilgi vermek için geri dönülmedi

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön