Ziraat Bankası ATM'de Para Sıkışması!

Barbaros Barbaros1 hafta önce

12.02.2020 17.20 sularında Halkbank ortak ATM sinden Ziraat Genç Kart kredi borcumu ödemek için işlem yapıyordum ve ATM paramı alıkoydu ne hesabıma geçti ne de para  iade Halkbank müşteri hizmetlerini aradım oda bana Ziraat şubesine gidin dedi gittim harcama itirazı yaptım dilekçe yazdım ama geri dönen olmadı lütfen artık yalvarıyorum şu para iade edin lütfen ATM Halkbank  ortak ATM'dir. Afyonkarahisar /Bolvadin ilçesinde bulunur ATM numarası: 14254902'dir. ATM sıkışan para 250 TL'dir.

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 1 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Emin 1 hafta önce  

    12 Mart'ta mı oldu okay 12 Şubat'ta mı benimde 12 Mart'ta 960 TL'yi Halkbank Atms'si yuttu Ziraat Bankası kartıydı hala geri dönen yok 16 gün geçti sıfır iletişim.

    Cevapları Gizle (1) arrow
    profile-icon Barbaros 1 hafta önce  

    Aynen usta 12 marta oldu ne aradılar ne sordular hiç umursamıyorlar şaka gibi

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler