24 Şubat 2014
Yorum Yap
#2312223

Ziraat Bankası ATM'de Kalan Param!

08.02.2014 tarihinde Ziraat Bankası kartımla Garanti Bankası ATM'sinde unuttuğum parayla ilgili şikayetimi daha önce Garanti Bankası'na yazmıştım. Garanti Bankası arayıp konuyla ilgili bilgilendirdi. Kendi bankamın benim adıma Garanti Bankası'na o ATM'nin o akşam ki sayımını yapması konusunda talep iletmesi gerekiyormuş. Bunu bana Garanti Bankası daha önce de söylemişti.


Ziraat Bankası'na gittiğimde ise böyle birşeyin yapılamayacağını direkt olarak benim Garanti Bankası ile görüşmem gerektiğini söylediler. Burada benim şikayetçi olduğum yer Garanti Bankası değil kendi bankam, Ziraat Bankas'dır.


Müşterisi olmadığım bir bankanın ilgilendiği kadar ilgilenmediler konuyla ve tamamen baştan savma hizmet veriyorlar...

Muhammet Muhammet 207 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet15 Mart 2014

    Ziraat Bankası ile ilgili ilk şikayetimi 24 Şubat 2014 tarihinde yazdım.Bugün 15 Mart 2014 ve hala Ziraat Bankası hiçbir şey yapmadı.Sadece haftalar önce bir defa aradı ve bilgi aldı.Galiba unutturmaya çalışıyorlar.

  • Muhammet03 Mart 2014

    hala işlemim gerçekleştirilmedi.1 hafta önce aradı ziraat bankası o kadar.o günden beri haber yok.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler