19 Eylül 2013 #2019854

Ziraat Bankası ATM'de Kalan Para İçin Dönüş Yapmadı!

Antalya / Kepez'de olan 38 nolu ATM'de okul harcı yatırdım. Yatırdım ücretin para üstünü hem alamadım, hemde yatırdığım kurumda yatırdığım ücret de gözükmediğinden kayıt işlem yapamıyoruz. ATM'nin yanında bulunan banka şubesinden banı Para Gurubuna ait telefonu verdi ve onlar ilgileneceğini söyledi. Bunu da anlamış değilim , yanında banka var ve banka müdahale edemiyor!..


Bu olay 28. 08. 2013 tarihinde oldu ve o tarihten bu yana hiç kimse dönmedi. Verdikleri telefonda da hiçbir muhatap bulamadım. Acaba ne kadar beklemem gerekiyor? Hala kağıt kalemle uğraşmak ve bu kadar uzun bir bekleme anlayamıyorum. Ziraat Bankası'ndan biran önce bu duruma çözüm bulmasını talep ediyorum.

Berkant 87 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön