21 Ekim
#12824129

Ziraat Bankası ATM Paramı Yuttu Çözüm Sunulmadı

03.10.2019 tarihinde Ziraat bankamatik kartımla ortak ATM olan Halkbank ATM'sinden 760 TL nakit para çekimi yapmak istedim ve bankamatik parayı yuttu Halkbank müşteri hizmetlerini aradım kendi bankanıza gideceksiniz dediler.


Ordu Akyazı şubesine gittim S*** hanım adında çalışan kişiye dilekçemi yazdım ekine işlem dekontunu koydum işlemden 3 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım eksik hatalı başvuru dediler aynı şekilde şubeye giderek yine S*** hanım aracılığıyla 2. başvuruyu yaptım o da aynı durumla eksik hatalı başvuru adımıyla başvuru kapanmış fakat hiçbir şekilde bana dönüş sağlanmadı hep ben aradığımda öğrendim 3 gün önce hatalı işlem olduğu halde tarafıma dönmediler.


Ben müşteri hizmetlerini aradığım da öğrendim Ziraat Bankası Ordu Akyazı şubesi'nde yetkili E** bey devreye girerek karşı bankaya olayı ilettiklerini cevap beklediklerini söylediler henüz bir dönüş ya da sonuç yok. Maaş bankam olmasa önünden geçmem yeter artık!

Yeşim Yeşim 3.949 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Ekim

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları