29 Mart 2014

Ziraat Bankası ATM Paramı Yuttu

10.02.2014 tarihinde İstinye Park ATM sinden yaptığım Yurtkur ödememin aradan 1 aydan fazla geçmesine rağmen hesaba geçmemesi ardından aldığım bilgi fişini kontrol ettim ve sonunda "sistem arızası nedeniyle işleminiz tamamlanmamıştır lütfen şubenize başvurunuz" ibaresini gördüm. Bankaya yaptığım başvuruda bir kayıt oluşturuldu ve 2 gün önce yanıt geldi. belirttiğim bilgiler sistemleri ile uyuşmamış.


Elimdeki ATM fişini kendim üretmedim, hali hazırda banka gişeleri ödeme kabul etmiyorken ATM'ler vatandaşı soymak için mi görevlendirilmiş durumda ? Elimdeki makbuzların fotoğrafını ekliyorum kontrol edilebilir.

Yasin 200 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön