06 Mayıs 2013 #1781003

Ziraat Bankası ATM Para Üstünü Vermedi!

25 Mayısta Ziraat Bankası iş güvenliği sınav harç parasını yatırmaya gittim. Sınav ücretlerini gişeler değil ATM'ler alıyormuş. Ben böyle ATM görmedim 3 sefer gittim her seferinde arıza verdi. En son yatırdım para üstünü geri vermedi. Dilekçe doldurmam gerektiği söylendi banka görevlisinin yanında doldurdum yarın öğleden sonra gelin dediler. Gittim imzanız eksik kabul olmadı dediler nasıl görevliler ben anlayamadım neyse bir daha dilekçe yazdım, pazartesi gelin dediler gittim evrak ulaşmamış ellerine dediler. Neyse ATM ile ilgilenen para grupun numarasını verdiler. Üç gün aradım döneceklerini söyleyip her seferinde dönmediler. Ben böyle birşey görmedim.

Merve 427 Okunma

Cevaplar

  • Merve07 Mayıs 2013

    Telefonla arayarak ilgilendiginizi görmek benı mutlu etti.İnsalah çözüm yollarıda bulunur böyle şeyler yaşanmaz birdaha.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön