01 Nisan 2013 #1717558

Ziraat Bankası ATM - KYK Borç Ödeme Sistemi!

Ziraat Bankası'nın şekli güzel ama işlevi çok da iyi olmayan yeni ATM'lerine KYK borcumu ödemek istedim. Bilindiği üzere bu borçlar Katkı ve Öğrenim kredi borçları olarak ayrılıyor. İkisinin de bedelleri oldukça farklı olduğundan yanlış yatırmak istemezsiniz. Ancak ATM'nin menüsünde hangi seçeneğin hangi krediyi temsil ettiği kesinlikle anlaşılmıyor. Birine 100 TL diğerine 1000 TL yatırmam gerektiğini varsayalım. Olası 900 TL'lik hatayı geri alabilmek için günlerce ve aylarca banka ve KYK yetkilileriyle mücadele etmek zorunda mıyım?


ATM sistemindeki bu açık yetmiyormuş gibi, şube çalışanları da siz bu konuda soru sorunca sizi kovmaktan beter ediyor.

Mert 6.016 Okunma

Cevaplar

  • Mert08 Nisan 2013

    Bilgi: Bilgilendirme Ziraat Bankası'nın ağır bürokrasisi nedeniyle henüz yapılamadı. Önümüzdeki bir kaç yıl içinde geri dönüş alır mıyız bilmiyorum. Buraya otomatik olarak yazılmış bir cevabın, site sisteminde "cevaplandı" olarak görünmesini de hoş bulmuyorum. "Cevaplandı" "çözüldü" demek değildir.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön