Ziraat Bankası ATM Kasa Arızası

Beyzanur Beyzanur22 Ekim 16:29

13.10.2020 de Mersin içel Novada city AVM Ziraat Bankası ATM sinden Halkbank kartımla para çektim. (Halkbank ve Ziraat anlaşmalı olduğu için ). 1480 lira para çektim ve ATM kasa arızası verdi tutar hesabımdan düştü ancak paramı alamadım. Aynı gün Halkbank'ı arayıp şikayet üzerine talep formu oluşturdum. Bugün 9. Gün oluyor herhangi bir geri dönüş yok. Halkbank diyaloğu arıyorum son aşamada işleminiz Ziraat bankasından bilgilendirme bekliyoruz diyorlar. 5 veya 6 gündür Ziraat Bankası bir bilgilendirme yapamıyor.

Ziraat bankası'nı arıyorum hata aldığınız ATM ye en yakın şubemize gidiniz denildi. Ona da gittim para grup sayıyor ATM leri bizim yapacağımız bir şey yok denildi. Alırken aslan kesiliyorsunuz verirken kedi. Bugün 9. Gün daha ne günler geçecek çok merak ediyorum. İşiniz gücünüz oyalama politikası Ziraat Bankası Halk Bankası'na atıyor suçu Halkbank Ziraat'e atıyor bir de ikisi de devlet bankası tabi arada olan vatandaşa oluyor. Artık bir çözüm bulmanız dileği ile.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 22 Ekim 16:29

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler