12 Şubat 2014 #2290287

Ziraat Bankası ATM Bozulunca Mağdur Ediyor!

10.02.2014 Tarihinde Ardahan merkez Ziraat Bankası'na YDS(yabancı dil sınavı) harcını yatırmak üzere gittik. Bankamatikten yatırmaya çalıştık. Bozuk olduğundan içeri girerek sıra aldık ve 25 dk. bekledik. Sonrasında işlemin banka içerisinden yapılamayacağını gişe görevlisi söyledi. ATM bozuk desek de gün içinde yapılacağını fakat saatini bilmediğini söyledi.


Şimdi hem -20 derecelerde yaşa hem uzaktan bu parayı yatırmaya mesaiden izinle gel hem de sınav harcını yatırama. Eğer bankamatiğe yönlendiriliyorsa bu ödemeler bankamatiğiniz bozulmamalı malum sınav harç ödemeleri sayılı günlerle sınırlı. Eğer bozuluyorsa önlemini alarak yada içeriden hizmet ile mağduriyetlerin giderilmesi gereklidir.

Gürkan 168 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön