10 Ağustos
#12420812

Ziraat Bankası ATM Arızası Paramı Vermedi

Bugün AVM içerisinden hesabımdan çekemediğim paranın işlem masrafının iade edilmesini istiyorum. Günlük limitin üstünde çekmek istediğim için 5 TL masraf alınmıştır. Ancak ATM dekont verip para ünitesi arızası sebebiyle paranız verilemedi bakiyenizi kontrol edin uyarısında bulunmuştur. Bakiyem düştü, satın alacağım ürün için mağdur oldum paramı kullanamadım. Üstüne de ne zaman geri geleceği belli değil. Bir de işlem masrafı mı ödeyelim?

Sabri Sabri 587 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ziraat Bankası Temsilcisi15 Ağustos

  15/08/2019 tarihinde kayıtlı cep telefonu numaranıza yanıt dönülmüştür. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Sabri15 Ağustos

  Ham para yattı ama kaç gün parayı kullanamadım. İşlem masrafının geri ödenmesini talep ediyorum. İşlem gerçekleşmedi ki masrafını ödeyeyim.

 • Sabri15 Ağustos

  Tatil bitti hala paramız rehin arayan soran yok, atm bile dekont ile paranı veremedik diyor siz hala nasıl çözemediniz bu işi anlamadım.

 • Sabri12 Ağustos

  Hala bir işlem yok, atm sayımında anlaşılır dendi. Ödeme yapılmadığına dair dekont olmasına rağmen ney bekleniyor anlamıyorum. Paramızı da kullanamadık mağduriyeti kim karşılayacak.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Ağustos

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları