20 Ocak 2014 #2243640

Ziraat Bankası Art Niyetli Olan Firmadan Yana Oldu

30112013 tarihinde internet üzerinden hattıma kontör yüklemek üzere bir siteye girdim. Yükleyeceğim tutarı 15TL yazdım. O saniyeler içinde Ziraat Bankasından secure şifresi geldi ve gelen şifreyi girdim. Tekrar iki şifre daha geldi onları da girdim. Anında telefonuma 1000TL lik harcama yaptığıma dair mesaj geldi. Hemen Ziraat Bankı arayıp kartımı iptal ettirip gerekli işlemleri yaptırdım zaten konuştuğum müşteri hizmetlerindeki bayanla konuşmalarım kayıt altındadır.


Fakat 05.12.2013 tarihinde beni mağdur eden sitenin güvenilir alışveriş sitesi olduğuna ve gelen şifrenin güvenilir olduğuna dair bilgi mektubu aldım. İtirazım olumsuz karşılandı. Bu site güvenilirse benim 1000 TL lik kontörüm nerede?

Sefer 487 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön