27 Ocak 2014 #2260077

Ziraat Bankası Antakya Saray Şubesi Müşterinin İşini Yapmıyor!

27/01/2014 tarihinde Ziraat Bankası Antakya Saray Şubesi'nde SGK geçmiş dönem fark prim borcunu gişeden ödemek istedim. Fakat gişe yetkilileri ısrarla bu borcu bankamatikten ödemem gerektiğini söylediler. Antakya merkez şubedeki gişeden yaklaşık 3 ay önce aynı işlemi gerçekleştirdiğimi ve onların sorun çıkarmadığını ifade ettim. Beni dikkate almadılar ve yine aynı ısrarcı tavırla bankamatikten ödemem gerektiğini söylediler.


Ben bu işlemin gişeden de yapılabileceğini biliyorum. Uğraşmak istemediklerini düşünüyorum. Yarım saat sıra bekledim ve mağdur olduğumu bildirmek isterim. Şikayetimin dikkate alınmasını ve gerekli uyarıların yapılmasını rica ederim.

Gülden 118 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön