09 Eylül 2013 #2000479

Ziraat Bankası Alışveriş Yapamadım!

Bugün KYK bursumun yüklendiği genç bank kartımdan nakit olarak 30 lira çektim,bakiye bilgilerinde kullanılabilir limitimin 250 lira olmasına rağmen hiçbir şekilde alışveriş yapamadım, kartım onay vermedi. Müşteri temsilcisine bağlandım ve tatmin edici bir cevap alamadım,cumartesi olduğu içi banka şubesine de gidemedim.


Neden bu şekilde mağdur ediliyoruz? Öğrenci olarak hepimiz ayın 7'sini bekliyoruz ve böyle bir sorunla karşılaşıyoruz, madem vermeyeceksiniz neden şaka gibi 30 lira çekmemize izin veriliyor. En nihayetinde bu bizim hakkımız ve ödeyeceğiz. Bir an önce tatminkar bir cevap ve sorunun çözümlenmesini rica ediyorum.

Merve 77 Okunma

Cevaplar

  • Merve16 Eylül 2013

    kesinlikle müşteriye karşı yaklaşımı tasvip etmiyorum!

  • Ziraat Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön