17 Ekim 2016 #6702820

Ziraat Bankası Aidat Adı Altında Haksız Kazanç Elde Ediyor

***76 ile biten kredi kartıma 15.10.2016 itibariyle 19.75 TL aidat adı altında ücret kesintisi yapılmış ben kredi kartını alırken herhangi bir aidat, yıllık ücret, kesinti gibi bir şey olmadığını özellikle sordum ve beyan etmiştiniz. Haksız hesabımdan çekilen 19.75 TL'nin iadesini talep ediyorum. Hiçbir ek ücret aidat yok diyerek aldım kartı. Bu hatadan derhal dönülerek şahsımın bilgilendirilmesini istiyorum. Ücret iadesini yapmayacaksanız eğer haksız yere kazanç sağlayan bir bankanın müşterisi olmak istemiyorum kartlarımın kapatılmasını arz ederim.

Yücel 936 Okunma

Cevaplar

  • Yücel28 Kasım 2016

    Ücret iade etmediler kart iptal ettirdim. Zamanında ücretsiz diye vermiştiniz. Neyse kestiğiniz ücreti helal etmiyorum. Bin milyon misli çıkar umarım.

  • Yücel17 Ekim 2016

    Herhangi bir çözüm üretmediniz. Ücretsiz diye verdiğiniz kredi kartından ücret talep edemezsiniz. Aidatı ödemeyi red ediyorum kredi kartımın iptalini talep ediyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön