07 Eylül 2015 #3658035

Ziraat Bankası Adres Değişikliği Sorunu!

Ben İstanbul'da genç bank kartımı kayıp işlemi vererek yenisini Sancaktepe şubesine istettim. Fakat daha sonraları adres değişikliği yaptım acilen Muğla'ya geldim daha kart gönderilmemişti en az 30 kere aradım değiştirin Muğla'ya gönderin diye saçmalıkta burada başladı her seferinde olmaz dediler.


Artık iş işten geçti Muğla şubesinden dilekçe gönderdim bu zamana kadar iki kere para çektim ve benden iki kere 10 TL aldılar. Aradan 10-15 gün geçti Sancaktepe şubesi inanabiliyor musunuz daha kargoya vermemiş kartımı ayın 8'inde kredim yatacak ve benden yine 10 TL alacaklar böyle sorumsuzluk olmaz böyle bankacılık olmaz çözüm üretemiyor.

Okan 1.982 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Eylül 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön