Ziraat Bankası Adana Atatürk Caddesi Saygısızlık

Senanur Senanur1 ay önce

Ben pandemide kredi çekmiştim Ziraat'ten fakat ne müşteriniz oldum önceden ne de bir bilgim var o şubeye ise bilgi almak üzere gitmiştim. Sıram geldiğinde ise kredi çektim. Bu ay ödemem var. Nasıl para yaptırabilirim kart çıkartmak istiyorum sizden dedim. Benden kimlik istedi. Bir dekont çıkarttı. Buraya yatıracaksın dendi. Ben nasıl yapılandıracağım dememe bile müsaade etmeden 5 dakika kendi özel şahsi telefonuyla konuştu ve beni orada bekletti ve çok saygısız bir tavırla umursamadı. Yan taraftaki hanım efendiye pardon dedim. Görmüyor musun müşterim var deyip oda benimle ilgilenmedi.

Bakın ben de bir müşteriyim. O an işlemdeyim sırada değilim ve ne bir ilgilenen oldu ne bir yardım eden. Bana dışarı çıkın dediler. Ben dün o kadar hayal kırıklığına uğradım ki yetkili biri ile görüşmek istiyorum dediğimde güvenlik beye beni G*** D***hanımla görüştürdü. Yardımcı olunacak sanıyordum fakat çok tersledi beni olayı anlatıyorum. Bana görmüyor musun müşterisi var. Telefonla da konuşur sanane bekleyeceksin dedi. Ben dondum kaldım. Sinir krizi geçirdim. İçten içe ben bu kadından şikayetçiyim. Bu kadar mı kolay terslemek bu tavır bankanıza hiç yakışmıyor dediğimde çık dışarı dedi bana daha sonrada o ilk beyefendi geldi yanımıza adını bilmiyorum. Bu olay 27 /10/2020 saat 14.00 ile 14.25 saatleri arası gerçekleşti kamera kayıtlarına bakılmasını istiyorum. O beyefendi girişte veznede idi adını bilmediğim için şikayette bulunamıyorum bu saatler arası ön girişte veznede dir. Yanımıza geldi el kol yaparak bana bağırdı bende dedim ki ben bir müşteriyim siz bana yardımcı olmanız gerekirken beni aşağılayıcı davranışlarda bulunuyorsunuz. Ben nereden yapacağım. Kart çıkartma işlemini yapılandırmayı diye sorduğumda üniverse şubesine git nerede hiç gitmemiştim dediğim de ise sana söylemek zorunda mıyız git bul deyip o an bile yardımcı olmadılar bana bağırmaya devam ettiler. Bana çık dışarı dedi. Beni kovdular. Bakın tekrar söylüyorum. Kovuldum.

Çirkince sözler söylenerek ve hiçbir konuda yardımcı olunmadı. Terslendim o an kredimi dahi iptal etmek istedim. İçimden keşke hiç müşterisi olmasaydım Ziraat Bankası'nın dedim bu ne kadar çirkin bir tablo ne kadar rencide edici ben şikayetçiyim. O şube müdürü bayandan da o gişedeki beyefendi ve başı kapalı o bayandan da bir müşteriniz olarak hiç memnun kalmadım. Aksine beni kovmalarını hak etmedim. Hakaret içerikli sözler asla söylemedim. Bağırmadım da şube müdürünün şu şekilde de oldu sizi şikayet edeceğim dediğimde git kime ediyorsan et dedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 1 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler