Ziraat Bankası Merak Şikayetleri

(16 şikayet)
Ziraat Bankası

Emekli maaş müşterisiyim; Ziraat Bankası 18/01/2018 'de 175. TL EFT için 4 TL ücret kesti. 19/02/2018 175 TL için 6.5 TL EFT ücreti kesti. Bu artışa bir açıklama var mı merak ediyorum.

1 g
Ziraat Bankası

Her ay aynı sorunla mı karşılaşacağım çok merak ediyorum. Gününü geciktirmediğim halde faiz işliyor ve her gün artıyor. Lütfen artık kökten bir çözüm bulun bu soruna.

04 Şubat
Ziraat Bankası

Müşteri temsilcisine bağlanmak neden bu kadar zor. Ve bağlandığı zaman neden çalışanlar baştan savma cevaplarla kapatıyor telefonu. Özel sektör değil de devlet bankası olduğu için mi çok merak ediyorum.

31 Ocak
Ziraat Bankası

Merak ediyorum acaba şu telefon başında kimse oturmuyor mu,telefon çalışıyor kaç defa aradım suratıma kapatıyorlar bilinçli olarak. Ne biçim bir banka ama sizin işiniz düşse kart vermek için 50 defa ararsınız. …

25 Ocak
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası' nda akıllı hesap açtırmak istiyordum. Bir ay geçmesine rağmen hala gerçekleşmedi, telefonla iki kere aradım. İşlemler yapılacak size gönderilecektir denildi, süre ne kadar merak ediyorum.

20 Ocak
Ziraat Bankası

15.01.2018 saat:03:00 gibi bankanızla ilgili herhangi bir işlem yapmadığım halde e-posta doğrulama emaili geldi, merak ediyorum ne ile ilgili bu doğrulama mesajı?

20 Ocak
Ziraat Bankası

Ziraat bankacılığı için Instagram'dan girişte bloke konuldu ve mağdur oldum nasıl bir birimsiniz ya neticesiz beklemekteyim, mağduriyeti kim karşılayacak? çalışan arkadaşlar ne yapıyorlar çok merak ediyorum.

14 Ocak
Ziraat Bankası

Hesabıma 07.01.2018 tarihinde yatan 470 liranın sadece 99 lirasını kullanabildim ve hesabımda benden habersiz nakit avans tahsilatı olduğunu gördüm. Nakit avans avans limitim 125 lira iken neden 380 lira nakit …

07 Ocak
Ziraat Bankası

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

02 Aralık 2017
Ziraat Bankası

Bu banka kartının elime geçmesi için size ne kadar sövmemi bekliyorsunuz çok merak ediyorum.

14 Kasım 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön