14 Nisan 2014

Ziraat Bankası Zorunlu Araç Trafik Sigortası İptali!

Bir yıl önce, Ziraat Bankası Trabzon Beşikdüzü şubesinden Otomobilim için zorunlu trafik sigortası yaptırdım. Bu yıl (2014) Giresun'a yerleştim ve Trabzon Beşikdüzü Ziraat Bankası şubesinden "Sigortamın süresi dolduğu ve yenilemek isteyip istemediğim gerekçesi ile telefon ile arandım." Sigortamı yenilemek istediğimi belirttim ve şu anda kullanmadığım kredi kartı bilgilerimi de vererek ödememi peşin olarak yaptım.

Ancak kısa bir süre sonra aracımı sattım ve geçen hafta sigorta paramın hakettiğim kadarlık kısmını geri almak için Giresun Bulancak Ziraat Bankası şubesine gittim. Ancak oradaki görevli bu ödemeyi yapamayacağını söyledi. Hakkım olanı istiyorum.

Ali 7.629 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön