31 Ağustos 2013

Ziraat Bankası Zorla Sigorta Yapıyor!

Ben 26.08.2013 günü Ziraat Bankası Bingöl ili Kiği ilçesi şubesinden 15.000 TL kredi çektim . Çektiğim krediden 25 TL dosya masrafı adı altında para kestiler . Ben daha sonra hayat sigortası istemediğimi belirttim. Bu nedenle benden bir adet faturanıza otomatik ödeme talimatı vermemi ve ek hesap açmamı söylediler , bende tamam dedim .

hayat sigortası yaptırmadığımı düşünürken, 29.08.2013 günü benim iznim ve haberim olmadan hesabımdan 118 TL ücret kesilmiş . Bu kesilen ücretin mesajı bana 30.08.2013 günü geldi .Bu konuda mağdurum , bana banka personeli tamam hayat sigortası yapmadık diyor . Hemde hesabımdan hayat sigortası adı altında benden izinsiz para kesiliyor . Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hasan 95 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön