Ziraat Bankası Ziraat Hayat Sigortası!

Murat K. |

Ziraat Bankası'nda 2011 de ihtiyaç kredisi kullandık (babam emekli öğretmen) babamın yaşından dolayısıyla hayat sigortası poliçesi yüksek çıktı biz de almak istemedik müşteri memuru bize Ziraat Bankası hayat sigortasının kampanyası olduğunu, poliçe bedelin kredi vadesince taksit yaptığını söyledi.

Ben memur beye sordum, peki her hangi vefat durumun da tazminat nasıl olacak, hatta kendisi uyardı, öyle bir durumda sigorta tamamını öder dedi ve babam kredi vadesine bitmeye 6 ay kala vefat etti.

Sigorta bize denileni yapmadı ve bize 1 yıllık sigorta tazminatı ödedi bankaya gittiğim de memurun emekli olduğunu öğrendik, yapacak bir şey yok dedi personel, ben sadece bu kadar olur diyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  06 Ocak
  12:26

  Cevabınız çok tatmin edici olmuş teşekkür

 • 04 Eylül
  17:26

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr