08 Nisan 2013

Ziraat Bankası Ziraat Genç Kart Üyelik Aidatı Ödemeyeceğim Söylenmişti!

Nisan ayı dönem için harcamalarımda 'kart üyelik aidatı' olarak 15 tl lik bir ödeme gözüküyor. Ben kredi kartı başvurusu yaparken banka çalışanları kart aidatı ödemeyeceğimi söylemişti. Aidat ücretinin iadesini talep ediyorum.

Elvan 131 Okunma

Cevaplar

  • Elvan09 Nisan 2013

    Yapılan değerlendirme ve çözümü için gerekli işlemler sanırım kart aidatının ne kadar gerekli olduğu ve bu aidatı almaktaki yasal haklarınız konusunda beni bilgilendirmeniz demekmiş. Yapılan açıklamaya gelince Genç Kart kampanya koşullarına uymamam dolayısıyla itirazımın olumlu karşılanması mümkün olmayacakmış. Kampanya koşullarının ne olduğunu dahi bilmezken bana hiçbir bilgilendirme yapılmadan bu ücretin ekstreme yansıtılmasının ne gibi bir açıklaması olabilir gerçekten merak ediyorum. Her kampanya her taksit imkanı için mail atan ziraat bankası kampanya koşullarına uymadığımı bana bildirme zahmetine giremiyor mu ? Ayrıca hangi koşullara uymadığımı da arayıp benim öğrenmem gerekiyormuş bunun bilgilendirmesi ben sormama rağmen yapılmıyor. Tekrar bankayla irtibata geçmem gerekiyor. Konu hakkında bilgi vermek anlayışınız bu mu gerçekten?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön