20 Eylül 2013

Ziraat Bankası Yüzünden Borsada Zarar Ediyorum!

Ne zaman borsada olağan üstü bir gün olsa Ziraat Trader çalışmıyor . Yani elinizdeki hisseyi satamıyorsunuz . Açılınca da çok geç zararına satmak zorunda kalıyorsunuz. Bu benim başıma 4-5 sefer geldi . Hepte borsanın ya çok yükseldiği gün yada düşüş olduğu zaman. 19. 09. 2013 günüde bu oldu . Borsa yüzde 7 arttı ama Ziraat Trader'e girmem mümkün olmadı. Bana verilen cevap tesadüf olmuştur dendi .

Borsada anlık saniyelik işlem yapılır bu tesadüf değildir . Zararımızı isteyince de vermiyorlar . Kimlerle iş yapıyoruz ya. Bu gün sabah Ziraat Bankası yatırım çalışmadı. Telefonları da çalışmıyordu. Telefonları ve Ziraat Trader saat 11 'de açıldı. Biz zararına e-ziraat bölümünden geç olarak bağlanılarak sattık .

Ümit 178 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön