16 Eylül 2013

Ziraat Bankası Yurtdışına İnternet Açtık Dediler Açmamışlar!

Ben Romanya'da Erasmus öğrencisiyim. Ziraat Bankası'nda 4 tane hesabım var. Gitmeden evvel müşteri hizmetlerinden 1 hesabımın yurtışına açılmasını oradanda işlerimi para aktarımlarını yapmak adına talep ettim. Bir kere değil evet en az 2 kere aradım. Emin olmak ve sorun yaşamamak için .

Açıldığını söylediler ( o kayıt ettiğiniz konuşmaları inceleyiniz lütfen rica ediyorum ). Fakat Romanya'da girmek istediğimde yurtdışına açılmadığını gördüm. Ziraat iletişimden halimi, durumu anlattıysamda çözüm bir yana savunma bile yapamadılar. Attıkları maillerde mevcuttur. Ben buradan arama yapamıyorum. Durumu çözmenizi bekliyorum.

Burak 73 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön