24 Ocak 2014

Ziraat Bankası Yılda 2 Kere Aidat Alıyor.

Daha önce buradan Ziraat Bankası'na iki kere kart aidatı itirazında bulundum. En son başıma gelen olay yüzünden. Buradan yineliyorum. 2013'te 13 Şubat'ya alınan yıllık ücret, bu yıl 2014'te 19 Ocak'ta yansıtılmış. Yani 11. ayda. Halbuki ben tekrar Şubat ayında tahsil edileceğini düşünerek -normalde bankalarda öyle olur- 20 Ocak günü kartımı kapatmak istedim ancak oluşan bu borçtan bahsettiler.

Şikayetim üzerine gelen cevap da; kartımın ilk olarak ocak ayında açıldığı ve ne alakaysa ona göre böyle bir durumun olduğu söylendi. Halbuki ben ayını tam hatırlamasam da 2012 yaz aylarında almıştım kredi kartımı. Kart borcumu yıllık ücret dışında ödeyeceğim. Lütfen ücreti iptal ediniz.

Ömer 85 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön