12 Eylül 2014

Ziraat Bankası Yığın-Yoğun İşlem İşine Gelen Beklesin!

Yüreğir Şubede memurlar içeride bekleşirken, dışarıda para yatırma ünitesi olan tek ATM var. Biz güneşin altında bekleşirken memurlar yardımcı olmadılar ve ne hikmetse günler çuvala girmiş gibi biz sıra beklerken işlem gören tek ATM'ye cihazda sorun yokken bakım yapacakları tuttu.

"Gişe memurlarından boş bekleyenler varken biz sıcakta niye bekliyoruz dediğim" memur ise işlemimizin "yığın yoğun olduğunu, banka yönetiminin işine gelen bekler yatırır" demeye çalıştığını söyledi.

Koskoca Ziraat bankası para yatırma ünitesi olan bir ATM alıpta bizi sıcakta bekletmekten kurtarazmıydı? Onca memur neden boş oturur?

İbrahim 683 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön