27 Nisan 2013

Ziraat Bankası Yasaları Hiçe Sayıyor!

Hesap işletim ücreti ile ilgili Tüketici hakem heyetinden benim lehime karar çıktı ve Ziraat Bankası bu karara uyarak ücretleri iade etti. Fakat iade ettiği ücretten de hesap işletim ücreti kesmiş. Bu kadar mantıksız bir hareket kabul edilebilir değildir. Kendi yatırdığı işletim ücreti iadesinden yine işletim ücreti kesmek dünyanın hiçbir yerinde örneği olmayan bir davranıştır. Kendilerine defalarca mesaj gönderdim ama dönüş yapmadılar.

Bu ücretin derhal iadesini aksi takdirde yine yasal haklarımın saklı olduğunu ve yine yargı kararına rağmen bu uygulamayı sürdürmelerinde kasıt olduğu gerekçesiyle manevi tazminat davası açma hakkımı saklı tutarım.

Cemil 41 Okunma

Cevaplar

  • Cemil 08 Mayıs 2013

    Hala da çözüm üretilemedi!

  • Cemil 02 Mayıs 2013

    Daha öncede defalarca mail gönderdim fakat herzaman geri dönüş yaptığınız halde bukez haftalardır yapmadınız. (bu konuda) Hala da bir çözüm üretmediniz ve gereksiz yere bekletmektesiniz.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön