Ziraat Bankası Verdiği Dekont Kabul Görmedi

Nazif Ç. |

18,03,2009 tarihinde tüketici kredisi kullandım. Benden dosya masraf parası alındı. Yapılan masraflarla ilgili dekont istediğimde bana dekont imzasız onaysız verildi. Bağlı bulunduğum tüketici hakem heyetine gittiğimde kaşesiz ve ıslak imzasız evrakın kabul olmayacağı belirtildi. Bunun üzerine Bursa Osmangazi ilçesi Fevziçakmak şubesinde M** hanım isminde bir çalışan "kaşe ve imzasız olarak evrakları verdiklerini ve de hiç bir yasal yükümlülüklerinin olmadığını, her hangi bir yaptırımın olmadığını ,istediğim yere şikayet edebileceğimi" belirterek beni başından savmıştır.

Bu şubede kesinlikle ilgilenen ve yardımcı olan da olmamıştır. Yapmam gereken nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazif Ç.
  23 Ocak
  21:12

  bana en kısa sürede döneceğini söyleyen ziraat bankasını hala ve de hala beklemekteyim...anlaşıldı ki yasal yollara başvurmam gerekecek...

 • 17 Ocak
  10:10

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr