14 Mayıs 2014

Ziraat Bankası Vadesiz Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Eşim m**t** Kosgeb'in sağladığı ücretsiz girişimcilik kursuna katıldı ve Kosgeb bu kurs sonunda kendisine 180 tl ücret ödeyeceğini bildirdi. 180 tl'nin eline geçmesi için Kosgeb eşime vadesiz hesap açılmasını istedi. Kosgeb bu hesaba 180 tl' yi yatırdı ama 20 tl 'yi Ziraat Bankası kesmiş oldu. Bu hesabın eşimde bankamatik kartı bile yok. Sadece Kosgeb 'in ücretinin yatırılması ve çekilmesi için kullanacaktı.

Bu bankalar para kazanmayı çok mu kolay zannediyor? Bırakın her şeyi, yapılan haksızlık sinirimi bozdu. Hak ettiğin ücreti sırf birinden alıyorsun diye kesiyorlar. Eşim başvurmasa da ben hakem heyetine başvuracağım, eğer bu şikayetime dönüş olmazsa.

Coşkun 412 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön