25 Ağustos 2014

Ziraat Bankası Ücret İadesini Hesaba Yansıtmıyor !

Ziraat Bankası n11.com adresinden 12.08.2014 tarihinde alışveriş yaptım. 14.08.2014 tarihinde siparişi iptal ettim ve 4 iş günü içerisinde iade tutarının hesabıma yansıyacağı söylendi. Söylenen sürenin dolmasına rağmen halen iadenin hesabıma yansımadığını gördüm. İnternet sitesi ile iletişime geçtim. İşlemin başarılı olduğunu söyledi ve bankanız ile iletişime geçmelisiniz cevabını verdi. Ziraat müşteri hizmetlerini aradığımda da tatmin edici bir cevap alamadım ve iade için fax ile dilekçe göndermemi tavsiye etti.
Alışveriş esnasında anında parayı hesabımdan çeken sistemin iade sürecini neden bu kadar uzun tuttuğunu anlamıyorum ve kısa süre içerisinde iadenin hesabıma yansımasını ve talep ediyorum.

Mustafa 1.760 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa01 Eylül 2014

    her şikayete otomatik cevap yazmaktan kısa sürede vazgeçersiniz umarım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön