Ziraat Bankası Ücret İadesini Hesaba Yansıtmıyor !

Mustafa B. |

Ziraat Bankası n11.com adresinden 12.08.2014 tarihinde alışveriş yaptım. 14.08.2014 tarihinde siparişi iptal ettim ve 4 iş günü içerisinde iade tutarının hesabıma yansıyacağı söylendi. Söylenen sürenin dolmasına rağmen halen iadenin hesabıma yansımadığını gördüm. İnternet sitesi ile iletişime geçtim. İşlemin başarılı olduğunu söyledi ve bankanız ile iletişime geçmelisiniz cevabını verdi. Ziraat müşteri hizmetlerini aradığımda da tatmin edici bir cevap alamadım ve iade için fax ile dilekçe göndermemi tavsiye etti.
Alışveriş esnasında anında parayı hesabımdan çeken sistemin iade sürecini neden bu kadar uzun tuttuğunu anlamıyorum ve kısa süre içerisinde iadenin hesabıma yansımasını ve talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa B.
  01 Eylül
  20:53

  her şikayete otomatik cevap yazmaktan kısa sürede vazgeçersiniz umarım.

 • 25 Ağustos
  10:40

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr