20 Ağustos 2013

Ziraat Bankası Tüketici Hakem Heyetinin Kararını Beğenmiyor!

Ziraat Bankası ,Tüketici Hakem Heyetinin vermiş olduğu kredi komisyon ve masraf kesintileriyle ilgili kararına daha önceki şikayet sonucunda kararla birlikte , Ziraat Bankası şubesine başvurmamı istemişti. Şimdi de eksik ödeme yapıp diğer kısmı bana ait değil başka şube ödemeli diyor.

Başka şube burada bizim şubenin ismi geçse ödeme yaparım , ama ismi geçmiyor diyor. Sonuçta hakem kararına uyulmuyor, eksik ödeniyor ; fazlasını ödersek banka seni mahkeme eder deniliyor. Güzel ülkem bunlara rağmen büyüyor gelişiyor güçleniyor.

Hacı 67 Okunma

Cevaplar

  • Hacı 07 Nisan 2014

    04.04.2014 tarihiyle bir geri bildirim aldım ancak konu şikayetimle hiç alakalı değil ancak tarihlerle bağdaştırabildim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön