Ziraat Bankası Tüketici Hakem Heyeti Sonucuna Rağmen Param Ödenmiyor.

Ali Ö. |

Ziraat Bankası'ndan kullanmış olduğum kredilerin masraflarının tüketici hakem heyeti sonucunda tarafıma geri ödenmesi kararı çıkmıştır. Bankaya başvurduğumda geri iadenin uzun süreceği merkezin ilgilendiği kendilerininde bir şey yapamayacaklarını söylediler. 50 gün geçmesine rağmen ne arayan ne de soran oldu.

En son şubeye gittiğimde beklemem gerektiği çok sıra olduğunu icra takibine başvurmamı söylediler. Yıllarca haksız yere paramı almış olmanıza rağmen hala ödeme konusunda zorluk çıkarmanızı hiç anlayamıyorum.

Özel bankalar 2-3 günde ödeme yaparken siz neden yapmıyorsunuz. Sürekli Ziraat bankası'yla çalışıyordum ama bir daha çalışmayacağım. En basit meselede bile karşımızda muhatap bulamıyoruz.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Ö.
  14 Şubat
  01:34

  Eminimki hiçbir şey yapmıyacaksınız bilgide vermiyeceksiniz.

 • 13 Şubat
  15:55

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr