10 Şubat 2015

Ziraat Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor!

08.12.2014 tarihinde 2014/11305 sayılı karar neticesinde dosya masraflarının iadesine karar verilmiştir. Defalarca şubeye gitmeme rağmen şube ödeme yapmamaktadır. Merkezden onay gelmesi gibi 20. yüzyılda iletişimin bu kadar hızlı olduğu dönemde cevap beklediklerini belirtip 2 aydır beni mağdur ediyorlar. Bu konu ile yetkili kişilerin derhal ilgilenmesini rica ediyorum.

Mehmet 419 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 06 Mart 2015

    o kadar ilgisiz bir kurum ki genel müdürü bile açıklama yapıyor yarın gelsinler hemen ödeyelim diye fakat halen ne arayan ne soran var.

  • Mehmet 13 Şubat 2015

    Herhangi bir geri dönüş olmadı halen beklemekteyim. Bankanızda kredim var bir gün geciktirsem faiz uygulanıyor ama benim olan kanunen hak kazandığım para 2 aydır alamıyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön