Ziraat Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararı!!

Murat Can B. |

27.06.2014 tarihinde çekmiş olduğum konut kredisinden haksız alınan 650 TL'nin kararı 29.09.2015 tarihinde Serdivan Hakem Heyeti tarafından 769/3***** no.lu karar ile onaylanmış olup, halen tarafıma ödenmemiştir. Ziraat Bankası gecikme olunca sürekli mesaj atıp gecikme faizi işletmekte fakat iş kendi ödemesine gelince aylarca bekletmektedir. Daha önce de tarafınıza bildirmeme rağmen hala ödeme yapılmamıştır. En kısa sürede ödememin yapılmasını talep ediyorum. Ödeme yapılmadığı takdirde 100.000 TL'lik kredimi kapatıp başka bankaya taşıyacağım ve icra yoluyla işlemlerime devam edeceğim. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinin Ziraat bankasının tarafıma acilen paramı ödemesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  13:47

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr