Ziraat Bankası Tüketici Hakem Heyeti İle Ödeme Kararı Çıkan Yapılandırma İadesi Yapılmıyor.

Orhan A. |

23/02/2015 tarihli 2015-2444 sayılı Hakem Heyeti kararı ile tarafıma iadesine karar verilen yapılandırma masrafı, 15.12.2015 tarihi itibari ile halen tarafıma ödenmediği gibi, bana bankanın iade yapacağı ancak gerekçesi ile ibraname alınmıştır. Bir ay bekledikten sonra ödeme yapılmayınca bankaya gittiğimde benim ibraname ile hakkımdan feragat ettiğim, ödeme yapılmayacağı söylenmiştir. Müşteri temsilcim ile durumu görüştüm. Kendisi bana yardımcı olmak amacıyla ilgili birimler ile görüştü. Ancak halen bana ne geri dönüş yapılmış, ne de ödeme yapılmıştır. Ziraat Bankası gibi bir bankanın müşterisine böylesine yaklaşımı beni çok üzdü ve kızdırdı açıkçası. Durumun çözülmesini talep ediyor

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan A.
  19 Temmuz
  14:15

  Ziraat Bankası paranın üzerine bir güzel yattı. ibraname imzalatmış haberim olmadı. bana parayı hesabına geçeceğiz deyip imzayı attırdılar. sonra vermiyoruz deyip bitirdiler. bu büyük bir acziyetttir.

 • 15 Aralık
  17:46

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr