15 Nisan 2013

Ziraat Bankası Ttnet Ödeme Talimatım Olmasına Rağmen Ödenmemesi!

Ziraat bankasında hesabım olduğundan ttnet faturam için 2012 nin 12. ayında otomatik ödeme talimatı verdim 2013 ün 3. ayında ttnet faturalarım ödenmediği için hesabımda para olduğu halde hiç bir şekilde haber verilmeden ttnet im kapandı bankaya gittiğimde aktif olduğunu söylediler.

Ama yinede benden tekrar dilekçe aldılar şimdide ttnet den bana gelen mesajda 66:00 tl olduğunu gördüm 44:00 tl olması gerekirken 66:00 tl + gecikme faizleri de faturama yansımaktadır bu yanlış ttnet ve ziraat bankası arasındadır bu sorunu her iki kurum düzelterek benim mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Çetin 93 Okunma

Cevaplar

  • Çetin26 Temmuz 2013

    ziraat bankasındaki hesabımı bu sebeb den dolayı kapattım çünkü bana 25/12/ 2012 tarihli verdiğim dilekçeyi veremediler.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön