28 Nisan 2014

Ziraat Bankası TOKİ Adına Benden Tahsil Ettiği Parayı İade Etmiyor.

Turhal Ziraat Bankası şubesi aracılığı ile 19.08.2013 tarihinde TOKİ’den aldığım dairenin tapusunu alırken satıcı olarak TOKİ’nin ödemesi gereken 140 TL en geç 31.12.2013 tarihine kadar tarafıma ödeneceği söylenerek benden tahsil edildi. Dairemin Tapusunu alabilmem için prosedürün bu şekilde olduğu bildirildi.

TOKİ adına benden tahsil edilen 140 TL’nin tarafıma ödenmesi için Turhal Ziraat Bankası Şubesine yazılı olarak, yaptığım başvurulara hiçbir cevap verilmedi. Bu paranın benden tahsil edilirken belirtildiği gibi TOKİ’den tahsil edilerek tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Bilal 257 Okunma

Cevaplar

  • Bilal'ın Teşekkür Mesajı26 Mayıs 2014

    adesini talep ettiğim 140 TL Ziraat Bankası tarafından 23.05.2014 tarihinde tarafıma iade edilmiştir. İlgilerinden dolayı Ziraat Bankasına teşekkür ederim. "http://www.sikayetvar.com" sitesine özellikle teşekkür ederim. Bu para http://sikayetvar.com sayesinde iade edilmiştir.

  • Bilal 07 Mayıs 2014

    28 Nisan 2014 tarihinde Ziraat Bankası hakkındaki şikayetimle ilgili aynı tarihte T.C Ziraat Bankası A.Ş. tarafından "Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir." mesajı yazılmıştır ancak 07 MAYIS 2014 TARİHİNE KADAR ZİRAAT BANKASI TARAFINDAN ARANMADIM VE BİLGİ DE VERİLMEDİ. Şikayetime sadece burada yayınlanan cevap mesajı göndermekle kaldılar. Çözüm yok.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön