Ziraat Bankası Ticari Eziyet!

Mustafa Can D. |

28.12.2015 tarihinden bugüne 211 06**** vergi numaralı Ziraat Bankası ticari müşterisi olarak sanal pos ile ilgili karşılaşmadığımız problem kalmadı. Öncelikle 28.12.2016 tarihinde sanal posumuz çekim yapmamaya başladı. Tümüyle tahsilat yazılımımızı değiştirdik ve bankayı aradık şaka gibi bir yanıt aldık. " Yanlışlık sonucu sanal posunuz kapatılmıştır". 15 gün çabadan sonra tekrar sanal posumuz aktif edildi. Fakat bu seferde sanal posumuzun taksitli çekim yapmadığını gördük. Bir süre mücadeleden sonra bu sorunu da aşmamızın ardından şirket hesabımızda sanal postan yatan ödemeleri göremeyince bankayı aradık. Tekrar şaka gibi bir cevap aldık, "Sanal pos hesabınız 66 gün vadeli olarak değiştirilmiştir" diye. 4 yıldır ertesi gün olarak çalışan sanal posumuzda son üç aydır bizi bilgilendirme gibi bir zahmete bile girmeden değişiklikler yapılmakta. Bu nasıl bankacılıktır?

Etiketler :

Pos Arıza Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  11:22

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr