17 Mayıs 2014

Ziraat Bankası Telefonda Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

Birkaç gün önce banka, operatör değişikliği yaptığımdan dolayı İnternet bankacılığı parolama bloke koymuştur. Müşteri destek hattını arayarak blokeyi kaldırabileceğime dair bankadan SMS aldım. 15.05.2014 tarihinden beri sürekli olarak değişik saatlerde hattı aramama rağmen uygun müşteri temsilcisi olmadığından dolayı hatta bekletiliyorum.

Her aradığımda en az 10 dakika hatta bekliyorum ve sonunda sinirlenip kapatmak zorunda kalıyorum. Mesai saatlerinde yoğun olabileceklerini düşünerek gece 1:30 sularında bile aramama rağmen henüz bir müşteri temsilcisine ulaşamadım. Dolayısıyla halen parola blokem de kaldırılmadı. Banka web sitesinden konuyla ilgili şikayette bulundum ancak çözüm bulunmadı!

Şeyma 899 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön