03 Temmuz 2013

Ziraat Bankası Telefon Numarası Güncelleme!

Dün Gençbank kartım ile internetten alışveriş yapacaktım bütün işlemleri halletim ve telefona 3d secureden mesaj gelmesi gerekiyodu. Mesaj eski numarama geldiğinden bende müşteri hizmetlerini aradım tam 25 dakika sonra birisiyle konuşma lütfuna vardım.

Çalışan bana numarananın buradan güncellenemediğini ve bir şubeye gidilmesini gerektiğini söylediler(bu nasıl bir tuhaflıksa artık müşteri hizmetlerini arayarak kredi bile çekebiliyorsun ama numara güncellemiyorsun). Şubeye gittim ve numaramı güncelledim. Fakat eve geldiğimde sorunun değişmediğini gördüm. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda numaramın güncelleşmediğini söyledi ve bir daha şubeye gitmem gerekecekmiş. Bu nasıl hizmet.

Emre 68.662 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön