Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Sorunu!

Samet T. |

Telefon Bankacılığınızı hobi amaçlı, insanların sabır sınırını ölçmek için mi kullanıyorsunuz? Ya hu insaf arkadaşım insaf! 4 dakikayı bile dolduramayacak bir konu için 44 dakika 52 saniye boyunca telefon kulakta beklemek nedir? Bu duruma mantıklı bir açıklama getirebilir misiniz? Piyasada çalışmadığım banka, aramadığım telefon bankacılığı kalmamıştır.

Yemin ediyorum, ben bugüne kadar böyle bir şey ile hiçbir bankada karşılaşmadım. 5-10 dakika anlayışla karşılanabilir, 45 dakika nedir? Bu durum, T.C. Ziraat Bankası'nın ayıbıdır! Kapasite kaldırmıyorsa, iyileştirme yapacaksınız. Kimseyi 45 dakika hatta bekletemezsiniz ve hiçbir müşterinize bunun açıklamasını yapamazsınız!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  19:03

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr