Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Cevap Vermiyor!

Hakan Ö. |

Emekli maaşımı aldığım Ziraat Bankasından internet üzerinden Eft yapmak istedim. Yetkiniz yok mesajı alınca 444 0 000 telefonu defalarca arayıp her aramamda 10 dk kadar bekledim ve ulaşamadım. Her defasında müşteri temsilcileri diğer müşterilerine hizmet veriyor!

Samsundaki merkez şubelerine gittim şube içerisinde telefonları bile yok. Sordum şubeden yardım edemeyeceklerini söylediler. Yani ulaşamıyorum.

Her yıl dünya kadar kar eden Ziraat Bankası 444'lü numaralara getirilen süre uygulamalarını hiçe sayıyor çağrı merkezlerine yeteri kadar personel almıyor ve binlerce şikayete rağmen bu saygısız ve umursamaz tutumlarını sürdürüyor. Maaşımı başka bir bankaya taşıyor ve bankayı kınıyorum..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  17:06

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr