07 Ekim 2013

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı!

Tarafıma gönderilen kredi kartını hiç kullanmadım. Şifre bile almadım. İptal ettirmek için Ziraat Bankası telefon 444'lü hattını aradım. Her 3 denememde ısrarla kart şifresi istendi. Şifre kısmında bunu belirtmeme rağmen ilgili menü kısmına yönlendirildi. Son seferde menünün kart şifresi olmadan işlem yapmadığını söyledim ve şifremi aldım.

İptal ettirmek için girdiğim menü beni tam 15 dakika bekletti. Diğer menülerde müşteri temsilcisi ile hemen muhatap olurken bu menüde bu kadar bekletilme sebebini anlayamadım. 444'lü hatların hangi tarife kullanılırsa kullanılsın ayrı ücretlendirildiği düşünülürse haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Hala kartımı da iptal edebilmiş değilim. Şikayetçiyim.

Namık 90 Okunma

Cevaplar

  • Namık10 Ekim 2013

    Sürekli beni aradılar. Yoğun çalıştığım için mesai saatlerinde açamadım. Karşılığında mail ile ulaştılar. Benim sorunumun çözülmesinden ziyade derdim insanları dakikalarca telefonda bekletmesinler.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön