Ziraat Bankası Tarım Kredisi Verilmiyor!

Kayım A. |

Çatalca'daki şubenize tarım kredisi için başvurdum. Benden istenilen bütün evrakları ve ÇED raporu ayrıca adıma kayıtlı 5 dairenin tapusu , kira kontratları ve Ziraat Bankası'nda emekli maaş bordosu bu istenilen evrakların hepsini verdim. Arazim 5600 m2 ve bu arazide 250'ye yakın 10 yıllık karışık meyve ağaçları bulunmaktadır. Bankanızda istediğim 20 000 TL tarım kredisi. Bana bir hafta sonra verilen cevap " olmuyor , yeteri gelmiyor" dediler.

Bütün çalıştığım bankalarda sicilimin temiz olmasına rağmen bu krediyi alamadım. Bankadaki memur İ*** I***'dan şikayetçiyim . Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim. Eğer bu kredi verilmezse emekli maaşımı başka bankaya taşıyacağım.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  14:55

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr