03 Temmuz 2015

Ziraat Bankası Tahsis Ücretinin İadesi!

Bankanız Bursa Nilüfer Şubesinden 23/9/2014 tarihinde kredi kullandım. Tarafımdan kesilen 750 TL tutarındaki ücretin, nilüfer Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti 11/3/2015 tarih ve 004042 sayılı kararıyla iadesine karar verdiği halde 03/7/2015 tarihi itibariyle halen tarafıma iadesi yapılmadı.

Bankanız Nilüfer Şubesi müdürü ve ilgili kişilere birkaç kez konuyu hatırlatmama rağmen iadenin genel merkez tarafından yapılacağını kendilerinin herhangi bir şey yapamayacaklarını ifade ettiler. Söz konusu ücretin neden tarafıma iade edilmediğini öğrenmek ve bir an evvel iadenin gerçekleştirilmesini istiyorum, aksi takdirde diğer hukuki yollara başvurulacaktır. Ama bu saygısızlıktır.

Ömer 462 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön