Ziraat Bankası Şubesinde Sıraya Riayet Edilmediği İçin Olay Çıktı!

Gülden E. |

Ziraat Bankası (Isparta)Sütçüler şubesinde numaratörden alınan sıraya uyulmamaktadır. Şubenin güvenlik görevlisi kendi tanıdığı olan insanları numaralı kişilerin önüne geçirerek yaşlı insanları ses çıkarmadıkları için bekletmektedir. Sıra alan kişiler daha uzun süre beklemektedir.

Bunu önceden gözlemleyen ve bu yüzden sıraya riayet edilmediğini düşünen öğretmen emeklisi babam numara almadan bankoda sıraya girmiş ve yine güvelik görevlisinin araya tanıdıkları aldığı için sinirlenerek uyarmıştır.

Bunun sonucunda sözlü tartışma çıkmış ve şubenin güvenlik görevlisi babamı kolundan tutarak şube önündeki beton merdivenlere ittirmiş ve dışarı atmıştır. Gereğinin yapılmasını rica ederiz.

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  15:22

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr