27 Ocak 2014

Ziraat Bankası Şubeden Şubeye Farklı Davranış Sergiliyor!

Bundan 4/5 ay önce Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ziraat Bankası şubenizden kredi kullanmak istedim fakat 1 hafta bekletilmeme rağmen kredi çıkmadı. Aradan 10 15 gün geçti para yatırmak için Tepebaşı şubenize gittim. Şubenin boş oluşundan bir de orada denemek istedim ve aldığım hizmet kalitesi yardımcı olmaları ve istediğim miktarın %30 daha fazlasını alabileceğimi belirttiler ve aldım da soruyorum size bu iki şube arasındaki fark nedir?

28.12.2013'te borç kapama kredisi başvurusunda bulundum tekrar A.Ü şubenize olumluydu öyle söylendi ertesi gün arayacaklarını söylediler fakat saat 15.40 oldu arayan yok. Aradım 29.12.2013 36 ay sınırlaması gelmiş ve çıkmıyormuş haber veren bile yok? Bu mu şubenizin hizmeti?

Muzaffer 74 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer 28 Ocak 2014

    Konu hakkinda bilginiz mesaj olarak geldi subeye gidip konusacakmisim... bu site ve siz musteri hizmetleri neden varsiniz?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön