Ziraat Bankası Şube Personel Davranışı.

Sercan A. |

13.05.2014 tarihinde saat 10:40 da Ortaköy Ziraat Bankası şubesine KPSS başvuru ücretini yatırmak için gittim. Fişimi aldım sırada sadece ben vardım. Gişe görevlisine KPSS başvuru ücreti ödemek istediğimi söyledim ancak bana işlemin ATM'den yapılması gerektiğini söyledi.Bunun üzerine ATM'ye gittim ancak sıra olduğu için işlemimi başka bankaya giderek yapmak zorunda kaldım. Bu bankada gişeden ödememi yaptım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan A.
  14 Mayıs
  19:13

  lgide belirtilen şikayetiniz ile ilgili olarak yapılan değerlendirme sonucunda,

  bankanın gönderdiği cevap aşağıda sonuç;yine şaşırtmadılar sıradan bir cevap.yine onlar haklı.


  Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve şubelerimizdeki yığın yoğun işlemlerin azaltılabilmesi amacı ile müşterilerimizin para yatırmalı ATM’lerimize yönlendirilmesi Bankamız politikası olup, gerek duyulan hallerde gişe tahsilat kanalı açık olan işlemlerde şube içinden tahsilat yapılmaktadır. KPSS tahsilatları Kurum ile yapılan anlaşmaya istinaden sadece internet bankacılığı ve para yatırmalı ATM'ler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

 • 13 Mayıs
  17:49

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr